Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wyrzucili oficjalnie „Pszczółkę” z ula….
psczo33

 

Dosłownie żałobę narodową powinien Prezydent ogłosić. To czarny wtorek demokracji w naszej gminie. Powiem więcej… to zamach na demokrację.

A za co go wywalili ?-zapytałby ktoś niezorientowany.

Wywalili go za to , że razem z mieszkańcami bronił przed pazernością decydentów przystani jachtowej. I miał inne zdanie niż wójt, vice i reszta tego „pożal się Boże towarzystwa”.

Po tym” czułym” wstępie przejdę do konkretów i przypomnę Wam partyzanci raz jeszcze waszą formułkę ślubowania z art. 23a:

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

Dobro mieszkańców, czyli wszystkich obywateli naszej gminy. Nie tylko z Waszych okręgów wyborczych. Nie tylko wójta i władz gminnych.

To Wasz obowiązek. Za to pobieracie nieopodatkowane diety. Przecież dla nich tam jesteście. Bo może powiecie , że dla dobra całej gminy???

 

Dla dobra gminy to chcieliście sprzedać „kwadrat”? Dla dobra gminy daliście zgodę na drogę z płyt dla dzików i saren w Bezprawiu? Dla dobra gminy organizujecie igrzyska w każdej wiosce ? Dla dobra gminy użyczacie grunt od spółdzielni mieszkaniowych? Dla dobra gminy płacicie kasę prawie wszystkim lokalnym mediom trwoniąc pieniądze podatników? Dla dobra gminy w Senatorze sesje organizujecie? Dla dobra gminy jest niebieski namiot i przysłowiowe „ośmiorniczki” w wigwamie?

 

Weźcie się za kompleksowe rozwiązywanie problemów ludzkich. Jeszcze jedna impreza czy plac zabaw nie rozwiąże problemów socjalnych obywateli. Daliście się wmanewrować w ten Wasz klub i postępujecie według idealnego scenariusza platformianego od 8 lat. Czyli reklama w mediach …plus igrzyska dla „ciemnego ludu”. Tylko , niezauważyliście , że „ciemny lud „ już tego nie kupuje.

 

Nie wiem czy to wyraz Waszej wrodzonej czy nabytej inteligencji, że nie zauważyliście , że ten scenariusz się wyczerpał. Platforma tonie. Nie pomogło Euro 2012 ,telewizja publiczna, Tvn i niedokończone autostrady. Z Wami będzie podobnie. Odejdziecie w niesławie. Módlcie się tylko , żeby PIS wyborów nie wygrał. Bo Wasi „sprzedawcy marzeń” poniosą klęskę inwestycyjną w Budzistowie i innych poronionych pomysłach, które chcą finansować z tzw. środków unijnych.

 

Wam tez nic nie pomoże. Podpisy pod tym , aby sesje były nagrywane zbieramy z Pszczółką dalej. Na razie ludzie nie zobaczą niestety jaki poziom intelektualny prezentują ich przedstawiciele. Ale zaręczam , że doprowadzimy sprawę do końca. Jest XXI wiek i tego nie unikniecie. Chociażby Wasz klub miał łańcuchami drzwi do sali konferencyjnej zamykać żeby wasi wyborcy nie zobaczyli przypadkiem jaki poziom sobą reprezentujecie.

Ci ludzie dalej bawią się jak dzieci w piaskownicy. Wyrzucenie z klubu uważają za karę straszną.Żałosne i smutne zarazem. Ci ludzie to tzw. władza lokalna.I jak ma być dobrze w tym kraju?

Ciąg dalszy nastąpi już niebawem. Z poważaniem obywatel g.c.