Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Back to the past…
kolobrzeg

 

Strategia ta ma kierować się sloganem „Powrót do przyszłości” (back to the future)…a jej „cele i działania określone zostaną dla wszystkich obszarów, tak by przyszłe działania i zadania przyczyniały się do jej harmonijnego rozwoju, w zgodzie z naturą i preferencjami mieszkańców.”

Po roku od wyborów samorządowych już wiemy , że powrót nastąpił… ale do przeszłości (back to the past),,,hi,hi

Bo przecież rządzą praktycznie Ci sami ludzie , czyli klub tzw. partyzantów co w poprzedniej kadencji. Ich głównodowodzący- lokalny działacz platformy stosuje te same metody co poprzedni Wójt. Wykreśla propozycje ludzi z zebrań wiejskich…to są ich preferencje.
A bzdury , które wypisują , że mają być to preferencje mieszkańców niech między bajki włożą. Mieszkańcy już wiedzą kim jesteście.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to , że ludzie Ci chcieli (dalej chcą) sprzedać miejsca takie jak przystań jachtowa. To jest ich priorytetem. A nie prawidłowy rozwój naszej gminy z wykorzystaniem jej zasobów naturalnych. Już to przerabialiśmy przecież.

Waszą strategię dla rozwoju naszej gminy poznaliśmy przez te 11 miesięcy waszych rządów. Przypomnę Wam.

1.Sprzedać miejsca atrakcyjne turystycznie.(przystań)
2.Budowanie dróg z których dziki i sarny mają tylko uciechę (Bezpraw)
3.Wydawanie publicznych pieniędzy na media lokalne obejmujące zasięgiem li-tylko naszą gminę.
4.Wyrzucanie do kosza propozycji mieszkańców.(ścieżka rowerowa od kładki do Karcina)
5.Wykreślanie demokratycznych ustaleń zebrań wiejskich. (Dżwirzyno -przebieralnia na przystani windsurfingowej)
6.Strach przed nagrywaniem i upublicznianiem sesji rady.(wyrzucenie 400 podpisów mieszkańców)
7. Organizowanie igrzysk dla mieszkańców zamiast racjonalnych działań (balon-nielot, dzień latawca etc.)
8. Kłamstwa w ulotce przedwyborczej (łącznik w szkole)
itd.,itd

Na pewno dokończę tę listę następnym razem. To jest Wasza strategia na ostatnie 11 miesięcy. Niestety muszę kończyć bo wyniki wyborów już niebawem. Polityków platformy chcę zobaczyć miny przy ogłaszaniu oficjalnych statystyk wyborczych-bezcenne . CDN