Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


PIS jednoglośnie…
kolobrzeg

 

Jedno jest pewne. Platforma przegrała nawet w naszym województwie- dotychczasowym bastionie wielbicieli ośmiorniczek(pod uwagę brać należy wynik partii prawicowych). A to jest bardzo dobra prognoza na przyszłość. Przyszłość ,która otwiera Nam szansę na pozbycie się z lokalnego życia politycznego działaczy Platformy Obywatelskiej szkodzących demokracji i traktujących obywateli z dużą dozą buty i arogancji.

Jest jeszcze parę pozytywnych aspektów tego wyborczego zwycięstwa:

1.Kaczyński wbrew zapewnieniom przedwyborczym na pewno rozliczy złodziei w białych kołnierzykach.
2.Przejmie telewizję publiczną. I pewnych gęb już nie będziemy oglądali na wizji.
3.Nie doprowadzi do upadłości kopalń co wiąże się z wizytami górników na wybrzeżu.
4.Wymieni wojewodów od razu.
5.Na pewno nie wprowadzi podatku katastralnego.

A co najważniejsze… powtórzy wybory samorządowe. Bo nasz kraj trzeba zacząć zmieniać od dołu. Dość działaczy partyjnych na stołkach ,którzy nie szanują ludzi i ich demokratycznych decyzji. Dość buty i arogancji .Dość wigwamów i niebieskich namiotów. Dość płacenia za swoją kampanię wyborczą z naszych pieniędzy lokalnym mediom. Dość partyjnych klubów i glosowaniu przeciwko mieszkańcom innych miejscowości.

Czas, żeby ludzi którym wydaje się , że mają patent na rządzenie odsunąć od życia politycznego w naszej gminie. A to zwycięstwo daje Nam taką możliwość. To na dobry początek. Takie światełko w tunelu.

We wtorek Ci ludzie podejmą następne szkodliwe dla naszej wioski uchwały .Chodzi o łącznik między szkołą , a halą sportową. Chodzi o oświetlenie ulic.
Zresztą to nie pierwsze decyzje szkodzące naszej miejscowości. Im się wydaje , że „dojna krowa” będzie się temu przyglądała ze spokojem. Otóż nie drodzy działacze i radni. Nie po to Was utrzymujemy, żebyście działali z premedytacją przeciwko naszej miejscowości.

Wasze działania determinują Nas tylko do jeszcze cięższej pracy na rzecz finału. Czyli uświadamianiu ludziom kto sprawuje władzę w naszym imieniu. Odrobiliśmy lekcję na szóstkę. I nawet gdyby to miało trwać następne trzy lata i tak dostaniemy świadectwo z czerwonym paskiem i będziemy mieli lepszą średnią niż Wy. hi,hi