Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Z pamiętnika gminnego oszołoma…cz.2
kolobrzeg

 

„Nie sącz jadu ,tylko pisz o konkretach i faktach”-powiedziałby ktoś. Już piszę. Zacznę od cytatu…

.Rafał Piątkowski Może po zapoznaniu się z kilkoma faktami mieszkańcy niektórych miejscowości pójdą drogą moich kolegów radnych i zaczną nawiedzać Pana Wójta, codziennie z lamentem, płaczem marudzeniem Przykra wiadomość dla mieszkańców Obrót i Bogucina, budowa świetlic wypadła z 3 letnich planów, bo bardziej w ostatniej chwili potrzebny jest dom kultury czy coś w tym rodzaju w Zieleniewie. ..a mieszkańcy Niekanina na plac zabaw i siłownie zewnętrzne raczej niech nie liczą, bo o to zadba radny Tadeusz Szopik, który poszukuje wolnych środków pewnie na budowę chodników i drogi na terenach spółdzielni w Zieleniewie
9 grudnia o 11:52

I kto tu sączy jad? Ja? Hi,hi

Czego możemy dowiedzieć się z tego wpisu z którego przemawia miłość , spokój ,pokój i braterstwo…Wydaje mi się , że ten genialny komentarz powinien zapewnić mieszkańcom „Obrót” świetlicę bo zobaczcie ile gmina czyli My wszyscy możemy zaoszczędzić publicznych pieniędzy.

Otóż okazuje się , że ten radny rację miał we wszystkim co robił i mówił. Jako , że jesteśmy gminą turystyczną powinniśmy sprzedać przystań jachtową, „Wawel” w Budzistowie ,orliki i nawet Gminne centrum sportu. Ten radny uzmysłowił mi , że są inne atrakcje dla ,których turyści będą walić drzwiami i oknami do naszej gminy.

Dowiedziałem się z tego facebookowego wpisu , że Pan Włodek to nawiedzony jest…hi,hi Wyobrażacie sobie. Już widzę kolejki księży , którzy będą przyjeżdżać, żeby egzorcyzmy na nim odprawiać i wyleczyć go z tego „nawiedzenia”.Członkowie Pis-u też pielgrzymować na ulicę Trzebiatowską będą bo nawiedzanego wójta to żadna miejscowość w Polsce nie posiada .A wyborców Pis-u wielu .Wybory ostatnie wygrali przecież.

Przy okazji wszystkich ich opłatą klimatyczno-miejscową się potraktuje… z partyzanta…. i obowiązkowo za parking złotówę kasować trzeba. Pan Maciej jako , że do roboty niewiele ma, to z tacą może chodzić wśród tych pielgrzymów. Przy okazji na trzynastki i czternastki , aaaa….może nawet na piętnastki kasiorę uzbiera? Zamiast z budżetu 180.000 pln na nagrody roczne wydawać i społeczeństwo kroić. W końcu urzędnicy najwyższego szczebla zaczęli by zarabiać na swoje utrzymanie. Pani skarbnik zadowolona będzie , a kasa gminna w mig się zapełni.

Dzięki temu radnemu dowiedziałem się , że system edukacyjny, dlatego zmieniany co chwilę jest bo samych głąbów do tej pory wykształcili. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Wyobraźcie sobie , że jak ostatni idiota uwierzyłem kiedyś w zapewnienia biura podroży i mojej nauczycielki od geografii , że ściana płaczu to w Jerozolimie jest. Kasy wydałem. Wiecznie nabuzowany chodziłem żeby lęki na temat zamachów bombowych zwalczyć. O strachu przed lataniem samolotem nie wspomnę….a tu się okazuje , że PKS-em z Dźwirzyna w 15 minut do tej ściany płaczu znajdującej się w urzędzie gminy dojechać mogłem. Tak samo jak Ci radni co płakać , lamentować i marudzić tam przyłażą. Dlaczego ja wcześniej nie wiedziałem o istnieniu tak mądrego człowieka jak radny Piątkowski?
Tego plucia na radnego Szopika, które zamieścił radny komentował nie będę. To żałosne jest. I nie warto nawet słowem wspominać. Każdy niech sam sobie wyrobi opinię o tym człowieku.

Coś podobnego do ogłoszeń duszpasterskich:

Tak się rozpisałem , że na radnego z Rościęcina miejsca mi zabrakło. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Przypomnę tylko , że Milenka z tej samej miejscowości co radny potrzebuje pomocy. 20 grudnia przed Biedroną w Dźwirzynie kiermasz i kolędowanie jak w tamtym roku. Swoją drogą to ciekawe czy Pan Janek będzie?

Jakie jeszcze plotki? Aha…. słyszałem , że Polomarket ma powstać…ale to nie zweryfikowane jeszcze.

Ja pracuje nad tym , żeby na stronie lokalne radio było. Ale to kilka dni potrwa. Niedługo napiszę więcej.

Linki do wypowiedzi Gromka i radnego z Kołobrzegu wstawię niedługo ,żebyście Państwo sobie oglądnęli.

Miłego wieczoru.