Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Kartka do Kaczyńskiego i nowy zamach stanu…
kolobrzeg

 

A wszystko dlatego , że córka Andrzeja Dudy zaparkowała w niedozwolonym miejscu i nasza dzielna straż miejska założyła jej blokadę na koła samochodu.

To jest dzisiaj pożywka dla mainstreamowych mediów…Jutro marsz urzędasów i platformersów trzeba zwołać. Bo to już nie przelewki. Polski już nie ma!!!Zielona wyspa została zaatakowana przez rodzinę prezydenta i to w dodatku w Krakowie …bez pardonu łamiąc wszelkie zasady ruchu drogowego przyczynią się do wywalenia nas z Unii Europejskiej. Proszę….Schetyna i Siemoniak na mównicę sejmową!!! Prać mózgi idiotom gorszego sortu…i to już. Przecież złe parkowanie to złamanie konstytucji.

Jeszcze jedna sprawa dzisiaj…Bardzo mi się podoba pomysł PSL-u , który namawia ludzi do wysyłania kartek pocztowych do Kaczyńskiego. Chcą żeby Kaczor się uśmiechał częściej. Świetny pomysł. Na pewno Jarek to wykorzysta niedługo. Ja na jego miejscu byłbym szczęśliwy.

Najważniejsze żeby na tych kartkach swoje dane podawali. Bo jak ich PIS wywali na zbity pysk z posadek , które sobie przez znajomych pozałatwiali jak podaje Najwyższa Izba Kontroli. To Kaczyński będzie miał ich dane. Jak ich powsadzają za parę miesięcy za przekręty , które przez 8 lat udawało im się zrobić w instytucjach państwowych i agencjach rządowych to im Jarek z uśmiechem na ustach na pewno do zakładów penitencjarnych i do więzień w formie rewanżu wyśle. I na pewno będzie się przy tym uśmiechał. I miliony zwykłych polaków też.

Widzicie jacy to mili i uprzejmi ludzie…a jak dbają o to , żeby jak ich już powsadzają jakiś kontakt ze światem mieli.

U nas w gminie jak zwykle ciekawie…do sesji budżetowej już niedługo. A w uchwale budżetowej tyle bubli i dowodów na marnowanie kasy NICZYJEJ, czyli naszej , że się w głowie nie mieści.

WYPROMOWANI BĘDZIEMY NICZYM NEW YORK….

Ale o tym wieczorkiem napiszę.