Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Wyścig z czasem…
kolobrzeg

Jak ten program PIS-owi wypali to będzie to pierwsza spełniona obietnica wyborcza polityków od 26 lat w naszym kraju. Wyobrażacie to sobie? Pierwsza spełniona obietnica od ćwierć wieku.

Tak Moi Drodzy ! Ale zobaczcie co się dzieje. Manipulacjom nie ma końca. Nie dają nic- źle. Dają 500 zł- jeszcze gorzej. Niedługo zaczną gadać , że dopłacić pięć setek trza będzie. Zawsze znajdzie się powód do tego , aby idiotom zamącić w głowach. A to samotna matka skrzywdzona będzie, a to bogaci dostaną tylko. Balcerowicz poszedł jeszcze dalej i twierdzi , że przez to rozwijali się gospodarczo nie będziemy.

A ludzie już całkiem zatracili zdolność do samodzielnego myślenia.

Banki podatków mają u nas nie płacić bo niby społeczeństwo koszty poniesie podwyżek kredytów. Marketów opodatkować nie można bo niby zwykły człowiek za to” zabeceluje”. Pozwolenia na broń nie daj Boże…. bo głupi naród się powystrzela nawzajem. Pieprzonych pedofili listy opublikować nie można bo Amnesty Internacional alarmuje , że ich życie zagrożone przez to będzie. Muslimów obrażać nie można bo to przecież tacy skrzywdzeni przez los ludzie. Bidulki.

A gdzie w tym wszystkim jest obywatel RZECZPOSPOLITEJ?

W czarnej dupie jest , że użyję takiego kolokwializmu.

 

A gdzie w tym wszystkim jest polityk, decydent, współpracownik służb, emeryt mundurowy, członek PO,PSL, Nowoczesnej, inwalida z dodatkiem do renty od Premiera (3000 zł) , pseudo dziennikarz zarabiający do niedawna ponad 90.000 złotych miesięcznie ?

On jest na marszu KOD-u. Demokratycznie wybrany rząd chce obalać. Jeszcze na dodatek twierdzi , że teraz rządy większości to nie demokracja. Ale pół roku temu demokracją były. I protestuje bo mu się stołek spod dupska w bardzo szybkim tempie usuwa. Przywileje traci.

Co ten OSZOŁOM znowu pisze ? Zapyta tłusty misio , któremu akurat PIS kolegę z ARiMR wywalił na zbity pysk…

Już odpowiadam…

1.Ja już zmieniłem bank , który jakieś tam podwyżki sobie zażyczył. Jak im powiedziałem , że nie stać mnie na ich usługi po podwyżkach to japy rozdziawili i prosili , żebym decyzję przemyślał. Ale ja uparty jestem. Zmieniłem na inny. Jak będzie trzeba to ten też zmienię. Bo mnie jednego to gdzieś mają , ale jak 100.000 ludzi to samo zrobi to już dla nich problem będzie wielki. Tylko trzeba chcieć.Ciekawe czy wtedy podwyżki wprowadzą?
Banki w tamtym roku 100 miliardów zysku wypracowały i przy okazji większość z tego wytransferowały za granicę. A Polska jako jeden z nielicznych krajów takiego podatku do 01 lutego nie posiadała.

2.Jak markety ceny podniosą to zacznę w małych sklepikach kupować. Z korzyścią dla mikroprzedsiębiorców chociaż będzie.
3.Mam nadzieję , że Ziobro nie będzie słuchał żadnych lewaków z organizacji pozarządowych i listę zwyrodnialców, którzy krzywdzili dzieci …. z ich adresami jak najszybciej poda do wiadomości publicznej.

4.Imigrantów to niech sobie Europa lokuje w państwach , które sobie tego życzą. Ja przez 8 lat patrzyłem na tą dzicz…więcej nie mam zamiaru.

5.Co do posiadania broni to nie wiem dlaczego politycy tacy jak Grabarczyk na przykład mogą takową posiadać i jeszcze policja za nich egzaminy zdaje , a za zwykłego obywatela nie. Zresztą okazuje się , że u nas tylko bandziory broń posiadać mogą. Bo przecież życie ich zagrożone bardzo będzie jak na „włam” idą albo jakąś „dziesionę skroić.”

6.Co do inwigilacji mnie przez PIS …to Facebook, Gogle i Microsoft i tak mają wszystkie nasze dane internetowe. Wiedzą o nas wszystko. To co mi za różnica.

7.Jak Tusk zarąbał Polakom z OFE 150 miliardów złotych , a Rzepliński z Trybunału Konstytucyjnego w wyroku powiedział , że to jest zgodne z konstytucją to problemu nie było. A przypomnę , że starczyłoby tego szmalu na 7 lat wypłacania po pięć stów na każde dziecko w Polsce. Dlaczego przez osiem lat rządów takiej propozycji nie było? Gdzie ten szmal jest? Zadłużenie wzrosło. Kasy nie ma w budżecie i tylko skamlenie , że to PIS łamie wszelkie zasady ekonomii. Nie wspomnę o Belce , który przy ośmiorniczkach obiecał dodrukować 100 miliardów, żeby Platforma wygrała wybory.

I tak życie upływa nam na przestrzeganiu prawa i dostosowywania się do norm społecznych. Jak zaczynasz myśleć inaczej niż władza to oszołomem zostajesz…albo trollem.

Ciekawe tylko dlaczego te normy nie obowiązują wszystkich jednakowo? Ciekawe dlaczego staropolskie przysłowie brzmi:

„Pocałujta w dupę Wójta”- zastanawialiście sie kiedyś ?

A nie na przykład:

Niech Wójt pocałuje Nas w dupę”?

W końcu to My składamy się wszyscy na jego wypłatę…a nie odwrotnie. Pomyślcie dlaczego to niby My mamy go całować? A on ma Nas lekceważyć…Dlaczego tak jest? Ja wiem…
Tylko , że ja nie godzę się z tak postawioną przez naszych wójtów tezą…hi,hi