Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Komentarz Zbyszka….

Karcino dnia 05 – 04 – 2016 rok.

Szanowni Państwo !

 

Panie Starosto , Państwo z Zarządu Dróg.

Przykro mi , że wczorajsze spotkanie w remizie w Karcinie nie zakończyło się kompromisem . Organizując zebranie i składając zaproszenie na ręce Pana Starosty oraz Pana Wójta Gminy Kołobrzeg , miałem nadzieję że porozmawiamy merytorycznie.

W duchu dialogu i wzajemnej współpracy, co zresztą z Panem Starostą wspólnie uzgodniliśmy jadąc w minionym tygodniu na wizję lokalną naszej drogi. Na wstępie niniejszego oświadczenia po raz kolejny tym razem na piśmie , przepraszam za zaistniałą sytuację. Osobiście jednak nie słyszałem słów wulgarnych czy obraźliwych kierowanych do naszych zacnych gości.

 

Wypowiedź Pana Starosty była jednoznaczna , mówiąca że do Karcina nie przyjechali z workiem pieniędzy. Natomiast zadane pytanie przez Panią Dyrektor , „Czego oczekujemy i jakie mamy propozycje …?” spowodowało dosyć burzliwą dyskusję ,chaos i pretensje niestety nie do opanowania.

Również moja propozycja rozwiązania tematu drogi w Karcinie , przedstawiona w załączniku graficznym, którą tu Państwu prezentuję została delikatnie mówiąc wyśmiana, co wzbudziło jeszcze większe zniesmaczenie, znających tą propozycję.

 

Nie mam zamiaru oceniać stanu zachowania naszych Szanownych gości.

Chciałbym jednak prosić, o merytoryczną rozmowę, która powinna osiągnąć zapewne wzajemny , wspólny cel, jakim jest bezpieczny i nieuciążliwy przejazd przez nasze sołectwa.

Przykre jest również to że ze strony Urzędu Gminy nie było oficjalnego przedstawiciela.

Bardzo proszę w imieniu własnym „ Wszyscy weźmy się do pracy na rzecz naszej małej ojczyzny”.

 

Z uszanowaniem Radny Zbigniew Kałdus.