Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Zaznaczono 113 drzew do wycinki….
10

 

Wójt Gminy Wiejskiej przy okazji sprzedaży działki pod POLOMARKET za 2,5 miliona złotych jak wieść gminna niesie nie protestuje przy okazji wycinania ponad 100 drzew w pobliżu tejże budowy. Ciekawe kto wydał zezwolenie na wycinkę ? Niektóre z tych drzew nadają się na pewno do usunięcia…ale nie wszystkie.

 

Czy rzeczywiście nowy sklep musi być aż tak widoczny od ul. Wyzwolenia ? Wjazd przecież będzie z ul. Piastowskiej…Ciekawe ile inwestor zapłaci za to , że w naszej miejscowości ubędzie ponad 100 drzew ?

 

Co w miejsce tych sosen ? BETON , KOSTKA ?

 

Pamiętacie jak nasi włodarze mówili o zleceniu lekarzowi o specjalności PULMUNOLOG zbadanie właściwości dźwirzyńskiego klimatu ? Muszą się spieszyć bo jeszcze parę przetargów i „doktór” stwierdzi , że jesteśmy betonową dżunglą i w żadnym przypadku od Żywca i Krakowa się nie różnimy z ich jakością powietrza.

 

W związku z tymi faktami nasuwają się pytania:

 

1.Kto wydał zezwolenie na wycinkę ?

2.Ile inwestor musi zapłacić ?

3.Czy jak zwykły obywatel zgłosi chęć wycięcia drzewa na swojej działce to będzie miał ułatwioną procedurę jak duzi inwestorzy ?

4.Czy u Nas nie ma przypadkiem obszaru NATURA 2000 ?

 

Niedługo powinienem otrzymać odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące tego tematu. Nie omieszkam Państwa o tym poinformować. CDN

 

1

3

5

6

7

11