Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Quiz wg. zastępcy wójta…Ilu jest merytorycznych pracowników zatrudnionych w gminie?
herbaa

 

meryto1

Otrzymuje się taką oto odpowiedź:

 

meryto

Czyżby wójt i jego zastępca zatrudniali ludzi , którzy merytorycznie przygotowani nie są ? Jeśli się nie mylę to „ostatnimi czasy” zatrudniono w dziale PR dwie osoby…O specjaliście do spraw pozyskiwania środków unijnych nie wspominając. Nisko cenią ich wiedzę nasi dwaj wspaniali decydenci skoro komisja musi poczekać na powrót „merytorycznego pracownika” z urlopu.A pozostali to nie- merytoryczni ? Upss…przecież konkursy się odbyły.

 

Jeszcze całkiem niedawno w czasopiśmie AFISZ można było przeczytać hymny pochwalne na każdego pracującego w urzędzie….jak oni się nazwali ? REDAKTORZY ? Hi,hi

 

Kasa przeznaczona na ten dział przewyższa wydatki trzech ościennych gmin…Oni płacą nawet za wstawianie na portalach kołobrzeskich  artykułów umieszczanych na naszej tubie gminnej ryczałt. Czyli ….najpierw napiszą jaki to nasz wójt lub zastępca jest wspaniały…ile to inwestycji zrealizował….ile imprez i pucharów ufundował etc. Publikują na prywatnych portalach i płacą za to z naszych publicznych pieniędzy.

 

.I co ? Brak zaufania do pracowników ? Czy jest może inna przyczyna tej zwłoki ? Bo z tej odpowiedzi jasno wynika , że w naszej gminie pracuje obecnie jeden tzw. merytoryczny….

 

Nie zgadzam się z tą opinią oczywiście.Zalatwiam nieraz jakieś sprawy w gminie. Zawsze uzyskuję satysfakcjonujące mnie jako petenta porady i informacje od urzędników. Uważam , że sa merytorycznie przygotowani.

Ale wystarczy pójść do dwóch decydentów z jakąś sprawą…I tutaj widzę najsłabsze „ogniwa” w całej strukturze gminnej.Zresztą z tego co mowią inni mieszkańcy tak wlaśnie jest. To jest dopiero masakra….a przecież w gminie ponoć „liczy się każdy mieszkaniec”. Ich trzeba urlopować…jak najszybciej i na stałe.A wtedy komisja rewizyjna nie będzie potrzebna…I nasze publiczne pieniądze nie będą wydawane w taki żenujący sposób jak to sie teraz odbywa.

 

ps.

Jutro wielki dzień.Święte krowy będą będą zainstalowane. Może ktoś wie gdzie ?