Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Powyborczy kurz już opadł….
herbaa

Ciekawe jak zamierza teraz zrealizować te obietnice ?

 

Bo u Nas w Dźwirzynie narracja jego zwolenników jest jedna. „Dźwirzyno nic nie dostanie bo nie zagłosowało za wójtem…”. Hi,hi

 

Ci ludzie jeszcze żyją w XX wieku chyba?Zapomnieli ,że sekretarzy jedynie słusznej partii już nie ma. Chociaż dla nich pewna epoka się nie skończyła wraz z upadkiem muru berlińskiego. Cóż. Można tylko współczuć. I wyciągnąć wnioski jaki człowiek został ponownie wybrany na wójta.

 

A jeszcze dzisiaj przeczytałem w dodatku do głosu koszalińskiego…notabene tam też szła duża publiczna kasa z naszej gminy tekst chyba jakiejś Pani Marciniak , który jest tak stronniczy i żałosny ,że szkoda się nad tym pochylać. Ale dwie wypowiedzi zasługują na mój komentarz.

 

1.”Cieszę się ,że mieszkańcy ponownie mi zaufali i nie dali się zwieść negatywnej kampanii pomówień,kierowanych w moja stronę..Było to przykre. Ja nie uciekałem się do takich metod.”

 

Takiego steku bzdur dawno nie przeczytałem. Nawet na tubie gminnej takiego pieprzenia nie ma. Pomówienia? Pierwszy poleciałby do sądu w trybie wyborczym gdyby choć jedno słowo ,które padło w czasie kampanii byłoby nieprawdą. Ale rozumiem jego rozgoryczenie.

On twierdzi ,że poparło go 70 % ludzi , a ja ,że 1333 osoby , które zagłosowały na Szafrańskiego to ludzie inteligentni, którzy poznali prawdę o dobrym gospodarzu. I którzy opierali się na faktach,dokumentach i nagraniach z sesji rady gminy.

 

2.”Jesli chodzi o ważne zadania przed Nami to liczyłbym na więcej powiatowych inwestycji drogowych…” zgadnijcie kto to powiedział ? Nowicki ….radny od iluś tam lat. Jemu od tych obietnic przedwyborczych chyba się w głowie pop…ło , a nieopodatkowany tysiąc do wyobraźni przemówił ,że bidulek zapomniał ,że do rady gminy startował , a nie do powiatu. Zresztą na całe szczęście w powiecie ludzie mądrzy są i na Popiołkowy komitet nie zagłosowali zbytnio.

 

W tej nic nie wnoszącej wypowiedzi jeszcze było o przejmowaniu dróg powiatowych…tak tak pisałem ile naobiecywali ludziom ,żeby te wybory wygrać. Będziemy teraz gminą ,która ma najwięcej dróg powiatowych na stanie i będziemy jeszcze pewnie powiatowi płacić za ich utrzymanie zimą na przykład. Tylko czy nadal będą Nam tak ochoczo kredytów udzielać?

 

Chociaż jak nie ma się siana to się idzie do Bociana…

 

Ale wrócę do tego artykułu…Żałosne i bezczelne wypociny. Zero faktów i jazda po Szafrańskim. Statystyki podane aby omamić ludzi. Brak informacji o klęsce wyborczej do powiatu…itd.

 

Czyli zaczynamy od nowa. ..hi,hi

 

Trudno jest przekonać do faktów- chociaż systematycznie rośnie odsetek ludzi poinformowanych …no chyba ,że na własnej kieszeni odczują rządy dobrego gospodarza…i pewnie niedługo tak się stanie.