Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Rybitwa…
kolobrzeg

Uffff…Lżej mi się na duszy zrobiło.Dopinamy na ostatni guzik projekt zwiazany z kursem windsurfingu dla członków klubu sportowego „Rybitwa”.Dzisiaj rano rozmawiałem z Panią dyrektor Zespołu Szkół w Drzonowie(bardzo miłą i sympatyczną osobą zresztą).I praktycznie rzecz biorąc to ostatni etap na drodze do realizacji tego przedsięwzięcia.Częsć uczestników ,którzy wyrazili akces do wzięcia udziału w tym szkoleniu już jest znana.Zostało tylko parę miejsc wolnych.Ostateczna lista osób będzie znana do końca tego miesiąca.

Dla przypomnienia napiszę ,że dzięki wójtowi naszej gminy pozyskalismy srodki finansowe na cały pakiet imprez związany ze sportem amatorskim w naszych miejscowosciach.Pierwszy konkurs wedkarski już za nami.Następny najprawdopodobniej 31 maja(rozmowy trwają) Będę starał się na bieżąco informować Państwa o kazdym, nawet najdrobniejszym szczególe dotyczącym spraw związanych z naszym stowarzyszeniem,nawet w tak krótkich relacjach jak ta dzisiejsza.Miłego dnia.