Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Z pamiętnika gminnego oszołoma cz2.
kolobrzeg

 

Że ten wstęp to najprostsza manipulacja jest drodzy Państwo…Tak zwane kłamstwo medialne. A prawdą w tym jest tylko to , że Tomek ze spokojem przedstawiał fakty i liczby dotyczące głównego tematu tego spotkania i to , że do godziny 23.00 było 186 wejść indywidualnych na stronę z zamieszczoną przeze mnie krótką relacją z zebrania.

 

Zapomnijcie o merytorycznych pytaniach, zapomnijcie o „gładkich” wypowiedziach, zapomnijcie o faktach i liczbach. Właściwie jednym zdaniem można byłoby określić :

ATAKI PERSONALNE NA TOMKA SZAFRAŃSKIEGO

 

Nie jest tajemnicą , że akurat ja na niego nie głosowałem w poprzednich wyborach. Ba…nawet w pewnym stopniu przyczyniłem się do jego porażki wyborczej. Ale cenię go za to w jaki sposób podszedł do tego faktu i do mojej osoby. Żadnych animozji. Stwierdzenie: „Trudno. Stało się.”- mówi wszystko na temat jego charakteru. Te cechy , które wydaje mi się są jego olbrzymią zaletą wczoraj potwierdził na zebraniu.

 

Zamiast słów :* Barany pieprzone nie macie pojęcia zielonego o tym co dzieje się w tej gminie to przestańcie beczeć” lub „Jak chcecie mieć drogę lub lampę to sobie ja sami załatwcie , sami napiszcie pisma ” albo „Szanowni radni gminy równych szans to Wy rządzicie w tej gminie , to do Was powinny być skierowane te wszystkie pytania”….on spokojnie tłumaczył wszystko ludziom.

 

*(oczywiście te zdania są bardzo stonowane….użyłbym osobiście dużo mocniejszych stwierdzeń)

 

Dziwię Ci się Tomek. Po co Ty się szarpiesz z baranami??? Po co chcesz tłumaczyć im najprostsze rzeczy??? Skoro idiota jeden z drugim nie zrozumie nawet jak obejrzy i zobaczy na własne gały to po co próbujesz go przekonać???

 

Rób jak ja.

-Olewaj fiutów…Nie przejmuj się czopkami wchodzącymi w tyłek władzy….Kretynom i tak nie jesteś w stanie nic wytłumaczyć , a mądry zrozumie.

 

Rób jak radni gminy równych szans…

-”przytulaj” diety na konto co miesiąc i nie rób nic. Zostało 2,5 roku.

 

Miasto i tak przejmie te miejscowości już niedługo. Najdziwniejsze jest to , że niby opozycja jesteś w stosunku do pana Włodka , a jak się okazało jedziecie na tym samym wózku…Ot paradoks taki.

 

Ludziska chcą referendum żeby go odwołać. Tego nawet ja nie przewidziałem. Hi,hi

 

Okazuje się , że stare przysłowie „Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ”….dotyczy wszystkich. Bez wyjątku. I rządzących i opozycji. Ty myślisz , że dobrze pracujesz na rzecz mieszkańców. Pan Włodek myśli tak samo. A ludzie jadą po Tobie i po Nim w równym stopniu. A nawet po nim więcej .I to jego chcą wywalić , a nie Ciebie. To takie moje osobiste przemyślenia z wczorajszego zebrania…