Dźwirzyno24.info

Ta strona jest archiwalną wersją starej strony dzwirzyno24.info


Ale jajca….
jajca

Pozwoliłem sobie przeanalizować pewne fakty…zobaczcie jak to wszystko ewoluuje. Zaczyna się tak.

 

jajca1

Zwróćcie uwagę na przymiotnik „swojskie” który umieszczony jest przy rzeczowniku jajka. Na tej dziwnej imprezie jaką były dożynki w Dźwirzynie to miał być hit dnia. No i ponoć był…Ale czy rzeczywiście jajka były „swojskie” ? To zdjęcie taczki i jej zawartości zrobione podczas Dożynek.

 

jaja

 

Tu trochę o firmie , która te jajka swojskie sprzedaje….

 

jajca3

 

jajca2

 

Wiecie już dlaczego w naszej gminie w dziale PR pracuje więcej osób niż w inwestycjach ? Po to żebyście czytali to czego decydenci chcą. A moja stronka jest taką” solą w oku”. Skazą na wizerunku. I dlatego jest niewygodna…hi,hi

 

Pozostaje jeszcze pytanie zasadnicze:

CZY TAK JEST ZE WSZYSTKIM W NASZEJ GMINIE ???

 

Tutaj już sami sobie musicie odpowiedzieć na to pytanie…Smacznego.